Będzie głosowanie nad wotum zaufania dla Jolanty Szewczun

Na środowej sesji Rady Miejskiej w Dzierzgoniu nie będą podejmowane tylko i wyłącznie uchwały związane z budżetem gminy. Odbędzie się również głosowanie w sprawie udzielenia burmistrz Dzierzgonia Jolancie Szewczun wotum zaufania.

Burmistrz Dzierzgonia była zobowiązana przedstawić radnym raport o stanie gminy do 31 maja 2019 roku. W środę odbędzie się debata na ten temat, która zakończy się głosowaniem nad wotum zaufania dla burmistrza. Wotum zaufania rada gminy podejmuje bezwzględną większością głosów ustawowego składu Rady Miejskiej – w tym wypadku będzie to 8 głosów.

Czy Waszym zdaniem Jolanta Szewczun zasługuje na wotum zaufania? Piszcie w komentarzach!

Możesz być zainteresowany

Comment (7)

  1. Ja też liczyłam, że radni będą bardziej obiektywni w tej kadencji a tu zonk. Posłusznie podnoszą ręce, żadnych pytań, żadnej dociekliwości. A takie burzliwe były sesje za poprzedniczki…po co, na co, dlaczego, za czyje…… itd itp.

  2. Jato bym jej dał taczkę ,żeby ją na niej powiezli z tego urzędu,a nie wotum zaufania.Przy tym kredycie to kor….cją śmierdzi.

  3. A jak ma nie dostać jak ma większość w radzie? Teraz Ci radni co za poprzedniej kadencji czepiali się przecinka okazuje się, że nie mają już nic do powiedzenia.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *