Dzierzgońskie Morsy z przytupem rozpoczęły nowy sezon

Jak się bawić to się bawić, a Dzierzgońskie Morsy zawsze wiedzą jak by było dobrze 😀

Akcja z „Zabierz Swojego Dmuchańca” okazała się strzałem w dziesiątkę, a po uśmiechniętych minach uczestników widzimy że było zacnie 🙂

Tym samym rozpoczęli co-niedzielne morsowanie zawsze na 11:30 z krótką biegową rozgrzewką do Moran i z powrotem, a o 12:00 wejściem do wody.

Wiemy natomiast to, że w każdą pierwszą Niedzielę kolejnego miesiąca odbywać się będzie integracyjne ognisko ze smakołykami.
I z tego miejsca zapraszamy wszystkie chętne osoby do spróbowania sił, przełamania się na nowe doznania i miejmy nadzieję polubienia tej nietypowej aktywności fizycznej 🙂
Do zobaczenia w następną Niedzielę.

Poniżej kilka fotek z morsowania
A po cały album zapraszamy na Facebook Stowarzyszenia Dzierzgoń Team

(Visited 548 times, 1 visits today)

Możesz być zainteresowany

Comment (5)

 1. Panie W widzę że przemawia przez Ciebie ,,mowa nienawiści.Powiedz co pisze inny portal Dzierzgoński,,strażak,,zamiast pomagać to reportaże kręci-może czas najwyższy zejść na ziemię .Za te pieniądze co dostaje to też bym to pisał co on.A bym zapomniał co z gazetą Czas Dzierzgonia -kasy z brakło.

  1. Nie bardzo rozumiem jaka mowa nienawiści? Jeżeli o złodziejach mówimy,że są złodziejami to nie żadna mowa nienawiści tylko prawda… Może jakiś przykład. Wystarczyło posłuchać gwiazdę niedzielnej konwencji PO o liderze SW- faktycznie to jest najprawdopodobniej zawiść i nienawiść. A wszyscy tam bili brawo… Podobno elita… A Pani/Pan też bił brawo?
   Na konkurencyjny portal bardo rzadko zaglądam, nie za bardzo wiem co tam się dzieje. To nie są moje klimaty… Czas Dzierzgonia – trafił do mnie kiedyś jeden numer, faktycznie czysta a właściwie brudna propaganda w złej sprawie… Więcej mnie ten szmatławiec nie interesował. Ale to już sprawa sumienia Osoby, która za tym stała.

 2. A dlaczego nie można zabrać ze sobą gazetki z portalu Wpolityce? Czyżby Pani/Pan Administrator jest zwolennikiem PO?
  Oczywiście można publikować michałki typu Morsy czy też Parkrun ale warto byłoby też pisać o sprawach ważniejszych- wybory parlamentarne, wiatraki-aktualnie najważniejszym problemie gminy Dzierzgoń, czy też o obrazie pomorskiej PO, z którą związana była poprzednia Pani Burmistrz, tak barwnie nakreślonym przez Pana Neumanna…
  Precz z cenzurą

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 2 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other.