Nowe inwestycje firmy Kram, nowe miejsca pracy w Dzierzgoniu

Kram S.A. nie zwalnia tempa i wciąż się rozwija. Na naszych oczach powstaje w Dzierzgoniu monumentalny obiekt. Na potrzeby rosnącego z roku na rok zapotrzebowania na papierowe bio-degradowalne opakowania gastronomiczne, Kram S.A. inwestuje w dodatkową przestrzeń magazynową.

Zakład jest największym tego typu obiektem w naszym mieście, zatrudniając tym samym ponad 300 osób w 2 zakładach produkcyjnych w Dzierzgoniu, jednym zakładzie w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Działem Handlowym i Centrum Logistycznym zlokalizowanym w Pasłęku.

Zakończenie prac planowane jest na kwiecień 2020 roku. W związku z rozbudową infrastruktury można się spodziewać wielu nowych miejsc pracy. Firma ma w planach dalsze inwestycje, będziemy się im przyglądać.

[supsystic-gallery id=4]

 

Możesz być zainteresowany

Comment (8)

  1. Biznes to jedno , ale nade wszystko ZASADY, których tak brakuje co niektórym . Gratuluję sukcesu i życzę dobrych wyborów w życiu. Tak trzymać Panie Zbyszku.

  2. To jest bardzo doba i ważna wiadomość dla gminy Dzierzgoń. Gdyby nie sitwa dzierzgońska, zapewne firma ta zainwestowałaby tu prędzej i tu powstałyby miejsca pracy a nie gdzie indziej. Życzę dalszego owocnego rozwoju firmie Kram.
    Przy okazji chciałbym serdecznie podziękować Firmie Rodzinnej Kram za mecenat filmu „Wyklęty”. Sprawiło mi autentyczną dużą radość gdy zobaczyłem Wasze logo… Dziękuję za to, tym staropolskim – Bóg zapłać.

  3. Myślę, że P. Zbyszek byłby świetnym burmistrzem naszego miasta. Nawet teraz dba o jego rozwój, nowe miejsca pracy, wspiera wiele imprez charytatywnych i nie tylko. Szacunek.

  4. Wszyscy wiedzą że mieszkańcy gminy pana zawiedli a Pan dalej chce inwestować w firmę w Dzierzgoniu. Jeszcze raz gratuluję i życzę samych Sukcesów.

  5. Jedyny człowiek który pokazuje że w Dzierzgoniu można inwestować. Tylu ludziom dał zatrudnienie a ludzie tak go za wiedli .Brawo Panie Zbyszku inni niech się uczą od NAJLEPSZEGO.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *