Gospodarowanie odpadami. Burmistrz nakłada karę na ZGKiM w Dzierzgoniu

Kwestia gospodarowania odpadami w gminie Dzierzgoń wciąż jest jednym z głównych tematów pojawiających się w przestrzeni publicznej. Kolejny rozdział miał miejsce na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Dzierzgoniu. 

Ostatnio mogliście na naszym portalu zobaczyć zaskarżenie decyzji gminy Dzierzgoń przez jedną ze wspólnot mieszkaniowych. Finał tej sprawy jeszcze nie nadszedł, ale były w tej skardze ważne słowa o kontroli odpadów. Na czwartkowej sesji burmistrz Dzierzgonia poinformowała o nałożeniu kary finansowej w wysokości 10 000 złotych za mieszanie odpadów w czasie ich zbiórki. 

W licznych komentarzach związanych z tą sprawą pojawiają się również obawy o to, że w związku z tą karą wzrosną usługi gospodarowania odpadami przez ZGKiM. Mamy nadzieję, że to się jednak nie stanie. 

Możesz być zainteresowany

Comment (7)

 1. Elzbieto Domansko wróć, wróć kobieto, niech będzie normalnie, za twoich czasów sesje były przynajmniej emocjonujące bo teraz to wyreżyserowana nuda..

  1. Ja się dziwie , że jeszcze nie ma sesji zdjęciowej na tle wysypiska ale by się komponowało z tematem.

  1. O jakiej gospodarce śmieciami piszecie? Tu wogole jest jakaś gospodarka? Ja widzę same foty, operatywki a po operatywce spotkania znowu z tymi samymi co byli na operatywce. W jakim celu?

 2. ZGKIM to spółka gminna czyżby burmistrz nakłada karę na siebie?
  To jakby żona nałożyła karę na męża a on wpłacił kare na ich wspólne konto.
  Kabaretu gminnego ciag dalszy.
  Zastępca winny ze burmistrz nie zatrudniła opiekunek i zmieniła dowozy a teraz winny ZGKIM ze to ze tak odbierają śmieci.
  Komedia w gminie czy brak kompetencji.
  Złe posiłki w szkole i przedszkolu to tez bedzie wina innych nie tych którzy to stworzyli. Ludzie wybrali takie władze ale chyba już wiedzą ze to największa pomyłka.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *