Karnawałowy parkrun Dzierzgoń

Było licznie jak zawsze, wesoło jak co tydzień, kolorowo jak nigdy! W sobotę miał miejsce kolejny, osiemnasty już parkrun Dzierzgoń, ale była to edycja nadzwyczajna, bo karnawałowa. Uczestnicy odpowiedzieli na apel organizatorów i na starcie biegu stawili się w sobotę poprzebierani.

Była diablica z aniołem, Superman, ludzie-warzywa, świnka, banan, Minionek, Pszczółka Maja, Szturmowiec z Gwiezdnych Wojen, Myszka Miki, więzień, a nawet nosorożce! Paleta kolorów i barw tego wesołego biegu mogła przypadkowego przechodnia przytłoczyć! Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, dla trzech przebierańców przewidziano upominki, które zostały im wręczone na mecie. Nagrodzeni zostali: Karol Topór, Maja Czechowska i Matylda Burdyńska.

A teraz trochę liczb:

63 uczestników!
6 debiutantów!
15 wolontariuszy!

Kolejny parkrun Dzierzgoń już w sobotę, tym razem marszobieg będzie połączony ze wsparciem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli ktoś z Państwa będzie chciał wspomóc tę inicjatywie, to na trasie biegu w sobotę pojawią się wolontariusze WOŚP.

Obejrzyjcie zdjęcia, bo naprawdę jest na co popatrzeć. Wystarczy kliknąć.

Możesz być zainteresowany

Comment (4)

  1. No widać gołym okiem Dzierzgonianie też mogą się wyśmienicie bawić i to za darmochę a nie przez stowarzyszenie gdzie trzeba płacić za swój bieg.Brawo ORGANIZATORZY i wolotariusze za prowadzenie cyklicznego biegu Parkrun.

  2. Fajna przyjazna atmosfera,bez negatywnych emocji.Polecam każdemu chętnemu nie koniecznie wysportowanemu.Niema ciśnienia na wyniki ,liczy się obecność i dobre pozytywne relacje.Ja na pewno będę.Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych uczestników.To wciąga !!!!!

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *