Z Dzierzgonia do Malborka przez Stary Targ. Remont DW 515

Nie mamy dobrych informacji dla kierowców. Jak czytamy na portalu TVSztum.pl, od 8 stycznia na odcinku drogi wojewódzkiej nr 515 do Malborka odbywać się będzie remont. Co to oznacza dla mieszkańców Dzierzgonia chcących się dostać do Malborka i mieszkańców Malborka chcących się dostać do Dzierzgonia? Oznacza to kilka przejechanych kilometrów więcej, bowiem objazd rozpoczynający się w miejscowości Tropy Sztumskie będzie prowadził przez Stary Targ.

Na portalu dzierzgon-twojemiasto.pl czytamy z kolei, że objazd ten będzie obowiązywać aż do 31 października! Co ciekawe, nie będzie on dotyczył pojazdów komunikacji zbiorowej (autobusów). Wypada mieć tylko nadzieję, iż nowa nawierzchnia po remoncie będzie warta tak długo trwających utrudnień w ruchu drogowym na trasie z Dzierzgonia do Malborka.

 

Możesz być zainteresowany

Comment (3)

  1. Może nasza święta trójca (jol,woj,ryś) ruszyli się do roboty i pomarudzili by gdzie trzeba ,aby jak najkrócej to trwało i było jak najmniej uciążliwe było to dla mieszkańców ,turystów i oczywiście branży transportowej .Pozdrawiam i apeluje ruszcie zadki.

  2. jeśli dojeżdżasz z Dzierzgonia to kilka kilometrów dalej przez Stare Pole nie robi chyba różnicy, nie jest to wysoki koszt za wyremontowaną drogę?

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *