KWW Razem Możemy Więcej zaprasza na spotkanie z mieszkańcami

Komitet Wyborczy Wyborców Razem Możemy Więcej oraz kandydat na burmistrza Dzierzgonia Elżbieta Domańska zapraszają mieszkańców gminy Dzierzgoń na spotkanie, które odbędzie się w sobotę 6. października o godzinie 16:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tysiąclecia Państwa Polskiego przy ulicy Krzywej 17.

Spotkanie będzie dobrą okazją dla tych z Państwa, którzy chcieliby porozmawiać o ważnych sprawach i problemach dotyczących gminy Dzierzgoń. Na spotkaniu obecni będą wszyscy kandydaci na radnych do Rady Miejskiej oraz Rady Powiatu z ramienia KWW Razem Możemy Więcej i również oni postarają się odpowiedzieć na pytania.

Nie zabraknie też prezentacji programu kandydatki na burmistrza Dzierzgonia Elżbiety Domańskiej i całego komitetu. Gospodarz spotkania zapewni wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo na obrazku poniżej.

Sobota, godzina 16:00, sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej. KWW Razem Możemy Więcej serdecznie zaprasza.

Możesz być zainteresowany

Comment (3)

  1. Pani Elu szacun za program wyborczy. Kontrkandydatka właśnie ogłosiła ścieżki rowerowe i rewitalizację Dzierzgonia (u pani to chyba jest zagospodarowanie przestrzeni) Pani byla pierwsza! Zezrżnela od pani haha.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *