Naucz się robić sushi w ramach cyklu KULTURA ZA DRZWI

Zaprasza Dzierzgoński Ośrodek Kultury.

Tym razem w ramach naszego cyklu letnich spotkań przy DOK proponujemy spotkanie z kulturą azjatycką. Popijając zieloną herbatę (ale nie tylko) dowiemy się różnych ciekawostek o Japonii i nauczymy się robić sushi. Mistrzem ceremonii będzie kucharz Krzysztof, który na żywo przygotuje japoński rarytasik opatrując sztukę kulinarną komentarzem abyśmy w udany sposób ceremoniał powtórzyli w domu. Będzie także filmik-niespodzianka! Ale wszystko przed nami. Zachęcamy także do podzielenia się swoimi wrażeniami i wspomnieniami z podróży do Japonii albo taką chęcią w dyskusji.

Pamiętajcie, że nasze spotkania kulturalne przy DOK to nie tylko scena i jej artyści, ale także tocząca się potem do wieczora kawiarenka i sympatyczne rozmowy.

22 lipca, godz. 18:00, Dziedziniec DOK

Harmonogram:
– warsztaty kulinarne
– dyskusja
– kawiarenka

Wydarzenie zorganizowane wg wytycznych GIS dla MKiDN. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do samodzielnego zadbania o środki ochrony osobistej oraz udzielenia informacji o stanie zdrowia i nieprzebywaniu na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Możesz być zainteresowany

Comment (2)

  1. Brawo!!
    Korona wirus już szaleje w powiecie a w Dzierzgoniu biegi bez zachowania reżimu sanitarnego i imprezy. Super tylko czekać aż się rozleje

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *