Nie ma czasu na nudę! Przegląd wydarzeń w ferie w Dzierzgoniu

Dzieci z województwa pomorskiego zimowym odpoczynkiem od szkoły będą mogły cieszyć się jako jedni z ostatnich, ponieważ w tym roku ferie rozpoczną się dla nich dopiero 11 lutego i potrwają do 24 lutego 2019 roku. Nie znaczy to wcale, że nie warto na nie czekać. Oferta dla dzierzgońskich dzieci i młodzieży na ten dwutygodniowy okres laby jest bogata i nikt z najmłodszych obywateli naszej gminy nie będzie mógł narzekać na nudę.

Znajdzie się coś i dla fanów kultury, i dla sportowców. Nie będą się nudzić entuzjaści literatury, malarstwa czy sztuki kulinarnej. Będą zawody, będą turnieje, będą i tańce. Słowem – będzie się działo. Początek ferii to m.in. zajęcia w Bibliotece, spotkanie ze strażakiem czy warsztaty muzyczne.

Głodni sportowej rywalizacji i dobrej zabawy uczniowie będą mogli skorzystać z bogatej oferty sportowej. Odbędą się w tych dniach dwa halowe turnieje piłki nożnej w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Dzierzgoniu, a także XIII turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Dzierzgonia w szkole podstawowej w Bągarcie.

Na zakończenie ferii MOPS i Gmina Dzierzgoń zaprasza na Integracyjny Bal Karnawałowy dla dzieci w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Dzierzgoniu. Wszystkie szczegóły tego wydarzenia znajdują się na poniższym plakacie.

Możesz być zainteresowany

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *