Nowy asfalt na drodze Dzierzgoń-Żuławka. Nie wszyscy mieszkańcy zadowoleni?

Prace na trasie z Dzierzgonia do Żuławki Sztumskiej trwają. W ostatnim czasie na drodze do Bruku wylano asfalt. W związku z tym w przestrzeni publicznej pojawiły się komentarze różnej treści. Chociażby w mediach społecznościowych jednego z portali internetowych można było przeczytać wyrazy niezadowolenia internautów, m.in.:

Za rok do remontu bo się pobocza pozarywają

Pan wicestarosta pięknie prawił na zebraniu w Bruku ,że droga będzie odkrzaczona. Krzaki jak rosły tak rosną. Fajnie słuchać szurania galęzi po samochodzie,zwłaszcza podczas mijania się z ciężarówką.

Jak efekt końcowy będzie tak jak między Rychliki-Myślice to gratuluję.

Oczywiście że to porażka i przy mokrej nawierzchni niebezpieczeństwo więc czekamy niecierpliwie na koniec prac na naszym odcinku

kasa zarobiona a za rok będą łatać co robili super jest czym się chwalić

To długo nie będzie służył

Mieli wycinać drzewa, jakoś nie wycieli bo niby zdrowe. Starego asfaltu nie zerwali bo pewnie jeszcze nie jest zły wiec można kłaść nowy na stary. Wszystko od dupy strony robią,paranoja. A pani burmistrz obiecała ze będzie tak pieknie. Brawo dla Niej!!!!

HA ! czy mi się wydaje czy nowy asfalt kładą na stary tak o ? nie zerwali starego? fuszerka po staremu aby szybko na odp…ol. 

Pisownia cytowanych komentarzy oryginalna.

Przypomnijmy, że koszt realizacji tej inwestycji to ponad 13 milionów złotych. Wedle wstępnych ustaleń droga ma zostać oddana do użytku do końca 2021 roku.

Możesz być zainteresowany

Comment (5)

  1. Ładnie lecą w kulki, ale żeby nawet nie sfrezowali tego dziurawego asfaltu w niektórych miejscach, szok!!! Jeżeli tego nie zrobią do końca roku 2021 to stracą dofinansowanie na ten długi odcinek. Może i przetrwa to kilka lat ale jak zaczną maszyny rozliczne, które teraz już ważą po kilka ton i tiry jeździć tą „nową” trasą to dopiero pobocza będą zarwane! Można by powiedzieć, że droga robiona na hura pod nadciągające wielkimi krokami wybory! Przykład idzie z góry to prowincje nie będą gorsze, dlaczego choć raz nie mogą zrobić czegoś porządnie jak przystało… ehhh

  2. Jak w komunizmie czyn partyjny – bezsensowna praca i wyrzucanie pieniędzy w błoto. Jak przeczytałem niedawno przed rozpoczęciem prac, że mają zrobić do końca 2021 to myślałem, że to błąd i chodzi o 2022. A tu naprawdę Starosta jest totalnie nieodpowiedzialny…

  3. Tu nie chodzi o to żeby być złośliwym, ale to jest wywalenie kasy w… No właśnie w co? Bo na pewno nie w dobrej jakości drogę. Po co robić coś na chwilę?

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *