Obostrzenia w Urzędzie Miejskim i nagroda dla gminy Dzierzgoń

W związku z pojawiającymi się zachorowaniami wśród pracowników Urzędu Miejskiego w Dzierzgoniu, dla Państwa bezpieczeństwa przypominamy zasady obsługi w Urzędzie Miejskim. Taka informacja pojawiła się dziś oficjalnych kanałach komunikacji Urzędu Miejskiego w Dzierzgoniu. 

Jakie to zasady?

1. Obsługa petentów odbywa się w Biurze Obsługi Mieszkańca na parterze budynku.
2. Trzeba założyć maseczkę i zdezynfekować dłonie.
3. Nie będzie można wejść na wyższe piętra bez ewentualnej wyraźnej zgody pracownika obsługującego Biuro Obsługi Mieszkańca.

Burmistrz Jolanta Szewczun z kolei poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że podpisała wniosek o odbiór nagrody w konkursie „Rosnąca odporność”, który gmina Dzierzgoń wygrała ze względu na najwyższy przyrost osób zaszczepionych. Dzięki temu Dzierzgoń otrzyma okrągły milion złotych.

Możesz być zainteresowany

Comment (3)

  1. Nagrodę to powinni dostać mieszkańcy a nie gmina bardzo długo nie było punktu szczepien w Dzierzgoniu a ci o chcieli się zaszczepić jeździli do sąsiednich gmin. Brawo władza.

  2. Czy to prawda, że nowa sekretarz zaraziła wszystkich? ??? jeśli to była przyczyna zachorowań to mamy odpowiedzialnych urzędników i władze w Dzierzgoniu.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *