Obostrzenia w Urzędzie Miejskim i nagroda dla gminy Dzierzgoń

W związku z pojawiającymi się zachorowaniami wśród pracowników Urzędu Miejskiego w Dzierzgoniu, dla Państwa bezpieczeństwa przypominamy zasady obsługi w Urzędzie Miejskim. Taka informacja pojawiła się dziś oficjalnych kanałach komunikacji Urzędu Miejskiego w Dzierzgoniu. 

Jakie to zasady?

1. Obsługa petentów odbywa się w Biurze Obsługi Mieszkańca na parterze budynku.
2. Trzeba założyć maseczkę i zdezynfekować dłonie.
3. Nie będzie można wejść na wyższe piętra bez ewentualnej wyraźnej zgody pracownika obsługującego Biuro Obsługi Mieszkańca.

Burmistrz Jolanta Szewczun z kolei poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że podpisała wniosek o odbiór nagrody w konkursie „Rosnąca odporność”, który gmina Dzierzgoń wygrała ze względu na najwyższy przyrost osób zaszczepionych. Dzięki temu Dzierzgoń otrzyma okrągły milion złotych.

(Visited 247 times, 1 visits today)

Możesz być zainteresowany

Comment (3)

  1. Nagrodę to powinni dostać mieszkańcy a nie gmina bardzo długo nie było punktu szczepien w Dzierzgoniu a ci o chcieli się zaszczepić jeździli do sąsiednich gmin. Brawo władza.

  2. Czy to prawda, że nowa sekretarz zaraziła wszystkich? ??? jeśli to była przyczyna zachorowań to mamy odpowiedzialnych urzędników i władze w Dzierzgoniu.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *