Obietnice a rzeczywistość – lekkie zamieszanie z dowozami na początku roku szkolnego

Rodzice, których dzieci rozpoczynały nowy rok szkolny po zmianach organizacyjnych w działalności przedszkola i szkoły podstawowej zaproponowanej przez nowe władze Dzierzgonia mogły mieć uzasadnione obawy. Skala zmian była naprawdę duża i te obawy mogły dotyczyć sporej części rodziców, co zresztą znalazło swe odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wielokrotnie podnosiliśmy na naszym portalu kwestię dowozów dzieci do szkół i okazało się, że na początku roku nie wszystko wyglądało tak jak miało wyglądać.

Według słów radnego Grzegorza Murawskiego, który otrzymał wiele zgłoszeń od rodziców, autobusy kursowały niezgodnie z rozkładem jazdy. W związku z tym na profilu radnego Murawskiego w mediach społecznościowych wywiązała się ciekawa dyskusja.

Na profilu gminy Dzierzgoń kilka dni temu został opublikowany rozkład jazdy, ale wszystko wskazuje na to, że nie wszystkim było dane dojechać w ostatnich dniach do szkoły na czas. Miejmy nadzieję, że w następnych dniach wszystko wróci do normy. 👍

Możesz być zainteresowany

Comment (2)

  1. Pani Czesławo proponuje spacerek na Zawadzkiego żeby zobaczyć warunki dla przedszkolakow. Sale wyglafaja ładnie ,natomiasy toalety… Śmierdzi kanaliza i wilgocią razem, dziury w ścianach i drzwiach, wyszczerbione kafle. Mozna by tak wymieniać dalej. Więc nie rozpedzajmy sie z tymi pochwalami.

  2. Ciekawe co i gdzie ta p.radna widziała że tak chwali wszystko i wszystkich że tak super zrobione-czy była na dniach otwartych przeczkola tam jest tyle nie do ciągnieć że głowa boli podam kilka z nich- szyby popękane, bez klamek ,klamki pęknięte w oknach na ścianach pokryto nową warstwę farby co to oznacza że już wychodzi grzyb.Zadam pytanie czy się chwalić p.radna.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *