Obietnice a rzeczywistość – lekkie zamieszanie z dowozami na początku roku szkolnego

Rodzice, których dzieci rozpoczynały nowy rok szkolny po zmianach organizacyjnych w działalności przedszkola i szkoły podstawowej zaproponowanej przez nowe władze Dzierzgonia mogły mieć uzasadnione obawy. Skala zmian była naprawdę duża i te obawy mogły dotyczyć sporej części rodziców, co zresztą znalazło swe odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wielokrotnie podnosiliśmy na naszym portalu kwestię dowozów dzieci do szkół i okazało się, że na początku roku nie wszystko wyglądało tak jak miało wyglądać.

Według słów radnego Grzegorza Murawskiego, który otrzymał wiele zgłoszeń od rodziców, autobusy kursowały niezgodnie z rozkładem jazdy. W związku z tym na profilu radnego Murawskiego w mediach społecznościowych wywiązała się ciekawa dyskusja.

Na profilu gminy Dzierzgoń kilka dni temu został opublikowany rozkład jazdy, ale wszystko wskazuje na to, że nie wszystkim było dane dojechać w ostatnich dniach do szkoły na czas. Miejmy nadzieję, że w następnych dniach wszystko wróci do normy. 👍

(Visited 767 times, 1 visits today)

Możesz być zainteresowany

Comment (2)

  1. Pani Czesławo proponuje spacerek na Zawadzkiego żeby zobaczyć warunki dla przedszkolakow. Sale wyglafaja ładnie ,natomiasy toalety… Śmierdzi kanaliza i wilgocią razem, dziury w ścianach i drzwiach, wyszczerbione kafle. Mozna by tak wymieniać dalej. Więc nie rozpedzajmy sie z tymi pochwalami.

  2. Ciekawe co i gdzie ta p.radna widziała że tak chwali wszystko i wszystkich że tak super zrobione-czy była na dniach otwartych przeczkola tam jest tyle nie do ciągnieć że głowa boli podam kilka z nich- szyby popękane, bez klamek ,klamki pęknięte w oknach na ścianach pokryto nową warstwę farby co to oznacza że już wychodzi grzyb.Zadam pytanie czy się chwalić p.radna.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 2 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other.