Organizatorzy zapraszają na spotkanie ws. szkół

Ogólne spotkanie w sprawie proponowanych zmian w strukturze i organizacji sieci szkół i przedszkola w Dzierzgoniu odbędzie się w środę 27 lutego o godzinie 17:30. Organizatorzy tego spotkania zapraszają wszystkich rodziców i nauczycieli, którzy chcieliby porozmawiać, wymienić opinie, posłuchać argumentów w dyskusji i skonfrontować je ze swoimi poglądami na tę ważną sprawę.

Dyskusja w ostatnich tygodniach na ten gorący temat była na tyle ożywiona, że propozycja takiego wydarzenia spotkała się z entuzjazmem części rodziców dzieci sześcioletnich i nie tylko. Spotkanie to będzie dobrą okazją, aby jeszcze raz podjąć dyskusję na tak ważny temat. Konsultacje ogólne do tej pory z inicjatywy władz się nie odbyły. Miały miejsce jedynie spotkania z rodzicami w przedszkolu.

Zaproszenie na to spotkanie otrzymały również: burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Tysiąclecia Państwa Polskiego Katarzyna Przybysz oraz dyrektor Tęczowego Przedszkola Barbara Koszewska. Jeśli te trzy panie się na spotkaniu pojawią, to rodzice będą mieć doskonałą okazję do zadania pytań, których okazji zadać jeszcze nie miały.

Czas: 27 lutego 2019, 17:30
Miejsce: sala sportowa przy Szkole Podstawowej ul. Krzywa 17

Zapraszamy!

Możesz być zainteresowany

Comment (10)

 1. Dokładnie cyrk na kółkach. Polecam zobaczyć stronę LGD. kto otrzymał dofinansowanie, czy te nazwiska to przypadek? A może to również są działania dla dobra społeczeństwa? Szkoda tylko,że to „społeczeństwo” to zamknięta klika.

  https://www.krainadolnegopowisla.pl/foto/dokumenty/Lista_zgodne_16.pdf
  https://www.krainadolnegopowisla.pl/foto/dokumenty/Lista_zgodne_17.pdf

  Nie liczą się z mieszkańcami,rodzicami z nikim. Najważniejsze to osiągnąć zamierzony cel nawet kosztem dzieci. Dlatego my rodzice spotkajmy się dzisiaj na zebraniu i nie pozwólmy by nasze dzieci stały się kukiełkami w realizacji zakłamanej kampanii wyborczej.

 2. Ale mamy cyrk dyrektorka tak sie stara i wszystko robi zeby zdarzyc jutro na spotkanie ze zwoluje Rade Prdagogiczna na 16:00 . na ktora przychodzi jolcia i bedzie klarowanie. Moze uda sie wszystkich nauczycieli ustawic w szeregu. a jak nie to dyrektorka rade poprowadzi do 20:00 . cyrk na kolkach . Ciekawe jak to wszystko zbieglo sie ze soba w jednym dniu , przypadki chodza po Radzie Pedagogicznej i zeby mikt nie pomyslał ze to zamysl taki powstal w madrych glowach. ha ha ha. a moze lepiej yyyyyyeerrtrrerrr yyyeeeeuuuueeryyyy ja ja ja.

 3. Też byłam po dziecko w szkole podstawowej na krzywej i nie widziałam zaproszenia ,tylko przechodząc miastem zauważyłam przypadkowo w sklepie na szybie .Pozdrawiam p.Dyrektor za obiektywizm myśli ze do nas nie trafi ta informacja o spotkaniu,czy ma inne plany .Z tego co się orientuje to też nie jest za tym żeby zabierać sześciolatków na Zawadzkiego(hahaha)-babci może te bzdury gadać .

 4. Przecież Pani Przybysz najlepiej wie że rodzice nie chcą tego spotkania i bardzo podobają im się te zmiany

 5. Bylam dzisiaj w predszkolu i w szkole i w przedszkolu zaproszenie wisi na talblicy a w szkole nie widac zaproszenia , Czy to przypadek , czy dzialanie umyslne. Dyrektorka dziala dla dobra rodzicow i dzieci ?

 6. Przeciez te zmiany to tylko dla dobra dzieci wladza nie chce utrudniac zycia rodzicam wszystko dla dobra spoleczenstwa, to tak samo jak powolanie zony na prezesa RTI dla dobra spoleczenstwa , z małym drobiazgiem jakims ok. 700 tys. ale , ale to dla dobra społeczeństwa.

 7. Teraz to dopiero będzie eeeyyyyaaaa. Przygotuj się do każdego pytania a nie tak jak na spotkaniu w przedszkolu też będę.

 8. Będę, i mam nadzieję że władza również się pojawi i mało tego, będzie przygotowana na pytania ( a mama ich sporo) żeby SENSOWNIE nie EGOISTYCZNIE na nie odpowiedzieć!!!!!!

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *