Oświadczenie prezesa RTI S.A. w sprawie sporu z Jolantą Szewczun

Poniżej prezentujemy Państwu oświadczenie prezesa Regionalnego Towarzystwa Inwestycyjnego S.A. w Dzierzgoniu Leszka Sarnowskiego w sprawie sporu z Jolantą Szewczun. 

 

Możesz być zainteresowany

Comment (12)

 1. Ojojo. Ojojoj. Kłamstwo goni klamstwo.Czy Pani nadal jest pracownikiem urzędu??? Kto udzielił Pani urlopu ??????Kto rozwiązał z Panią umowe? Czy uchwała starostwa nie została uchylona??? Czy starostwo nie poniosło kosztów z tego powodu????? PYTAŃ NASUWA MI SIĘ JESZCZE WIELE. Tylko nie wiem czy warto????? Szkoda mojego zdrowia na dyskusję na temat Pani odniesienia. Prawa jest tylko Pani. My mieszkańcy jesteśmy ciemnym narodem. Pozdrawiam

   1. Odpowiedz jest w Twoich słowach . Nie chce pracować , ona po prostu chce rozstawiać ludzi i obsadzać stanowiska osłaniając własne słabości . Nie chce ,aby ktoś (np. Z.P.) łapał ją na gorącym uczynku. Człowiek pochłonięty tyloma etatami, funkcjami i fuchami albo jest zmęczony, albo przepracowany albo po prostu chory na manię wielkości. Czy takiemu człowiekowi można powierzyć los tylu mieszkańców, osobie nie potrafiącej przegrywać ? WĄTPIĘ!!

   2. „Bez względu na to jaki będzie wyrok przyjmę to z pokorą” Ta pani chyba tak się gubi w swoich kłamstwach że sama nie pamięta co mówiła. A tak poza tym co trzeba mieć w głowie żeby robić takie rzeczy. Nieprawnie zasiadać na stołku na którym się nie powinno zasiadać jeszcze brać za to taka kasę a jak ja zwalili to co zrobiła? Poszła do sądu i mówi ” Wysoki sądzie ukradłam a oni mi zabrali to co ukradła i nie chcą oddać, Wysoki Sąd niech im powie żeby mnie spowrotem przywrócił na stanowisko „

 2. Zatem Drodzy mieszkańcy Dzierzgonia pokażmy swoim czynem czyli udziałem w wyborach 21 października co myślimy o postępowaniu szanowne pani J. Powiedzmy STOP 🛑 takim ludziom, nie pozwólmy aby dostali się do władzy, bo zniszczą wszystkich i wszystko co nie jest im po drodze. Zagłosujmy za prawdą, uczciwością i ludźmi takimi jak Pan Zbigniew i Pani Ela oraz radnymi, którzy walczą o naszą gminę. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wyborach bo to jest nasz obowiązek. Pozdrawiam.

 3. Pozwie Pana Zbyszka znowu do sądu, bo facet w natłoku myśli znowu coś chlapnie bez pomyślunku. Ludzie wiemy kto kim jest w tej gminie. I to ciąganie Pana Zbyszka po sądach, żeby odwrócić uwagę od rzeczy ważnych czyli NEPOTYZMU za czasu Państwa Szewczun, nic im nie da. Nie dajmy zamydlić sobie oczu, ona już ustawia stołki a ludzie ślepo wierzą w to wszystko co zamieszcza na swoim profilu. Czy ona myśli o dobru mieszkańców wypuszczając ciągle paszkwile w postaci gazetki Czas Dzierzgonia tudzież”sensacyjnych” wiadomości dot. drogi, schodów itp. no i jeszcze ten mem, który udostępnia były Sekretarz Gminy – Pan Mirosław Żywicki, który ośmiesza obecną Burmistrz. Czy ktoś kto kto wszędzie mówi że ma wysokie morale może robić coś takiego? Kto nam serwuje brudną kampanię?

 4. Oficjalne pismo,nic dodać nic ująć.Ciekawe jak teraz pani J… spróbuje obrócić ten fakt na swoja korzyść?Jak nas zmanipuluje?Już coś wymyśli ,nagnie,obróci,wyciśnie.Pokaże nam to tak, jak to Ona chce żebyśmy to widzieli!!!To mnie przeraża ,ta jej obłuda i ……

 5. Zadam pytanie , skoro P, Jolanta została obsadzona na stanowisku jako Prezes RTI rękoma P, Żywickiego , a pośrednio i byłego Burmistrza kto pociągnie ich do odpowiedzialności za swoje czyny?
  Gdzie były organy kontrolne Gminy, że pozwoliły na taki wałek?
  Co myślą o tym zdarzeniu poplecznicy P. Joli w obecnej kampanii wyborczej, w większości ludzie w podeszłym wieku o ugruntowanej wiedzy i pozycji społecznej , ludzie mieniący się kwiatem inteligencji i kultury.

  Jedno jest pewne , albo ja jestem nienormalny , albo oni?

  Pomóżcie mi rozstrzygnąć mój problem.

 6. Chciałbym zobaczyć miny po przeczytaniu tego pisma ,ciekawe co teraz wymyślą przecież jest wszystko jasne pracowała i była wraz z mężem świadoma tego co robi.Niech teraz nie udaje Niewiniątka .BRAWO Panie ZBYSZKU życzę wytrwałości .

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *