Pożar domu na ulicy Wojska Polskiego w Dzierzgoniu

W piątek 24 maja chwilę przed południem miał miejsce pożar budynku mieszkalnego przy ulicy Wojska Polskiego 13 w Dzierzgoniu. Pożar wyglądał naprawdę groźne, co możecie Państwo zobaczyć na zdjęciach, jednak według naszych informacji nikt w wyniku tego pożaru nie ucierpiał.

Strażacy od razu zjawili się na miejscu i rozpoczęli akcję gaszenia. Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że w tym domu przebywało dwoje mieszkańców gminy, prawdopodobnie byli oni w stanie nietrzeźwości. Są to jednak doniesienia nieoficjalne, więc na komunikat straży pożarnej będziemy musieli poczekać.

 

 

Możesz być zainteresowany

Comment (5)

  1. Tak slabej burmistrza to jeszcze nie było, dziura w głownej drodze przebiegającej przez miasto. Nic nie robi a to zagraza bezpieczenstwu. Juz splonął dom i teraz jest problem a jak zdarzy sie wypadek to kto za to bedzie odpowiadał? burmistrz nic nie robi a tak mialo byc pieknie . A co na to radna Kurak? ktora tak chwali wladze , tak pieknie i wiosennie mamy , dziura przypominam radnej to tez jest wiosenna? przy tej wladzy to ta dziura bedzie letnia i jesienna moze nawet zimowa , czyli dziura bedzie całoroczna. brawo wy !!!!

  2. VC burmistrz jest animatorem i będzie pieprzył o zaangażowaniu strażaków , będzie organizował zbiórki , zapomniał biedak o ubezpieczeniu mienia komunalnego podobnie jak na Westerplatte . Ciekaw jestem czy mieszkańcy kamienicy przy Krzywej mają już wyremontowane mieszkania ?

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *