Przybieżeli do Betlejem…

Nie pasterze, a uczestnicy akcji Razem do Betlejem, o której my również informowaliśmy. Udało się! Akcja trwała cały grudzień i wzięło w niej udział ponad 50 osób z Dzierzgonia i nie tylko. Do akcji dołączały się osoby m.in. z Kwidzyna, Gardei, Elbląga, Olsztyna czy Stargardu. Każdego dnia na skrzynkę mailową Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury spływały kilometrówki z różnych aplikacji.

Była to aktywność związana z biegiem, chodzeniem, nordic walking, jazdę na rowerze i rowerze wirtualnym, a także dane z krokomierza. Wygląda to imponująco, prawda? To wszystko zebrane do kupy dało upragniony rezultat, czyli wirtualną wizytę w Betlejem. Tą akcją zainteresowało się nawet Radio Gdańsk, które promowało ją na swojej stronie internetowej i antenie.

Jak mówią organizatorzy, szczególnie w ostatnich dniach akcji nastąpiła duża mobilizacja i dzięki temu wieczorem 24 grudnia udało się wspólnie dotrzeć do Betlejem. Wirtualna podróż prowadziła m.in. przez cieśninę Bosfor i przez Azję, a swoją metę miała oczywiście w Izraelu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Było to nie lada wyzwanie.

Możesz być zainteresowany

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *