Rafał Dubicki nagrywa debiutancki album

Pochodzący z Miniąt muzyk 19 lutego rozpoczyna studyjną pracę nad pierwszą autorską płytą jazzową. Rafał Dubicki jest bardzo dobrze znany wszystkim związanym z muzyką w Dzierzgoniu. To właśnie w zespole Wik Band stawiał on swoje pierwsze muzyczne kroki, urozmaicając wiele dzierzgońskich imprez muzycznych i kulturalnych.

Rafał od kilku lat mieszka w Warszawie. Tam koncertuje w stołecznych klubach jazzowych i uczy w szkole muzycznej. Na przestrzeni lat współpracował z takimi polskimi oraz zagranicznymi artystami jak: Pendowsky, Alex Band, Ray Wilson i Genesis, Eljazz Big Band, Michał Sołtan i wielu innych. Do tej pory Rafał Dubicki nagrywał albumy dla innych artystów, teraz – jak sam mówi – przyszedł czas na jego autorskie kompozycje.

FIRMA KRAM SPONSOREM PRZEDSIĘWZIĘCIA

Rafał Dubicki Quartet wchodzi do warszawskiego studia 19 lutego, więc owoce ich pracy będziemy mogli usłyszeć niedługo. Wydanie takiego albumu to spore wydarzenie także pod względem finansowym. Jednym ze sponsorów tego przedsięwzięcia została firma Kram, która wsparła Rafała w realizacji jego marzeń.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na efekty prac w studio!

Możesz być zainteresowany

Comment (1)

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *