Rafał Dubicki Solo Act. DOK zaprasza na jazzowy koncert

Dzierzgoński Ośrodek Kultury zaprasza na solowy koncert Rafała Dubickiego – doskonale znanego dzierzgońskiej publiczności trębacza. Koncert odbędzie się 28 lutego 2020 o godz. 19:00 w Auli Regionalnego Towarzystwa Inwestycyjnego w Dzierzgoniu (ul. Wojska Polskiego 3)

Rafał Dubicki – absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Bydgoszczy. Trębacz i flugelhornista współpracujący z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami m.in.: Rayem Wilsonem i Genesis, Alex Band Aleksandra Maliszewskiego, Eljazz Big Band, Pendofsky czy Michałem Sołtanem. Nagrywał muzykę do nagrodzonego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni obrazu Macieja Pieprzycy pt. „Jestem Mordercą”.

Laureat oraz uczestnik jazzowych konkursów w Polsce (Nagroda Główna na konkursie improwizacji w ramach Baszta Jazz Festiwal 2016, Nagroda Specjalna podczas Europejskich Integracji Muzycznych 2011, Nagroda Główna w konkursie big bandów w Nowym Tomyślu 2015).

26 kwietnia 2019 roku, w warszawskim Nowym Świecie Muzyki, odbył się premierowy koncert debiutanckiej płyty Rafała – „Story About Emotions”. Rafał swoje pierwsze kroki stawiał w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury, gdzie pod okiem Wiktora Wojciechowskiego grał w zespole Wik Band.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że w realizacji debiutanckiego krążka Rafałowi pomogła m.in. firma Kram, która została jednym ze sponsorów tego przedsięwzięcia, o czym pisaliśmy na naszych łamach w lutym ubiegłego roku.

https://dzierzgon.info.pl/rafal-dubicki-nagrywa-debiutancki-album/

BILETY: 25/30zł, do nabycia w sekretariacie DOK

Album „Story About Emotions” (Wydawnictwo Soltan Art Group) dostępny będzie do zakupu po koncercie oraz w sklepach Empik i serwisach z muzyką cyfrową: soundline.biz/RafalDubickiStoryAboutEmotions/

Teledyski:
Hope for the Future www.youtube.com/watch?v=lGd8gQr7Ra4
Scenes from the Dream www.youtube.com/watch?v=Yaibe32sSFc

Recenzja płyty:
http://polish-jazz.blogspot.com/2019/09/rafa-dubicki-story-about-emotions-2019.html

Więcej info:
https://www.facebook.com/rafaldubicky/
https://www.instagram.com/rafaldubicky/
https://www.youtube.com/channel/UCzdUSfSmE4SuGfbNYw6MgdA

Możesz być zainteresowany

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *