Relacja z VI sesji Rady Miejskiej w Dzierzgoniu

Poniżej przedstawiamy Państwu relację z VI sesji Rady Miejskiej w Dzierzgoniu, która odbyła się w czwartek 28 marca 2019 roku.

Możesz być zainteresowany

Comment (13)

 1. Jak myslicie kto nastepny wroci na swoje stanowisko moze Gieniu P. a moze Leszek Skòr. a moze inni . Zrobimy mal quiz. 😂

 2. Dlaczego Henryk M. wraca do ZGKIM a no dlatego ze teraz nastal czac podziekowan za wybory . Nie wazne czy cos potrafi , czy jest kompetentny, najwazniejsze ze swoj. Tak chcieli wyborcy i tak jest. Pamietacie co bylo jak byla burmistrz zatrudnila kogos z poza Dzierzgonia ? a teraz kierownik referatu zostal zatrudniony , nawet na sasji nie przedstawil sie , gdzie pracowal , jakie ma wyksztalcenie itd. Gdzie radni ktorzy przez 4 ostatnie lata krzyczeli Pani burmistrz Dzierzgon w ruinie. Swoi przy korycie i jesy cacy.

 3. A ja bym chciał z innej mańki. Pani burmistrz tupnie nóżką i wszyscy skaczą jak ona chce. Przykładem jest Nakaz zatrudnienia, dyscyplinarne zwolnionego, pracownika ZGKiM, tym razem na stanowisko brygadzisty. Zaznaczam, że wszyscy pracownicy, którzy byli w związku z tą sprawą przesłuchiwani, świadczyli przeciwko Panu Henrykowi M. ( faktem jest, że porwał się z łapami na byłego prezesa). A teraz on będzie ich „przełożonym”, to niedopuszczalne. Pracowników nikt nie pytał czy chcą powrotu pieniacza, nieroba i bardzo niekoleżńskiego „kolegi”. To trzeba mieć plecy i tupet żeby wrócić między pracowników. Pozdrawiam rodzinkę M.

  1. Printscrean zrobiony wolność słowa ma swoje granice. Mam nadzieję że wytłumaczy swoje znieważające słowa w sądzie.

 4. Oni glosza ze w ich strone kierowana jest mowa nienawisci to moze przewodniczacy wyjasni dlaczego po odczytaniu pisma , ktore wplynelo do biura rady udzielił glosu radnej a nie pozwolil zabrac glosu dyrektor przedszkola? Dlatrgo,ze tak ustalone bylo? To wlasnie jest ukryta nienawisc do innych, ktorzy maja swoje zdanie odmienne .

 5. Każdy widzi co oni wyrabiają trzepnie nogą i wszyscy cicho siedzą ,pamiętacie jeszcze jak rok temu krzyczeli wszyscy tyle pytań do p.burmistrz ,kierowników -widać że teraz to cisza nastała ,tylko zespół pracuje i nic wam nie powiem i tak do końca kadencji .A te ,,dukanie,, to do pierwszej klasy nawet z kartki nie umie przeczytać i tak miała zmienić wizerunek gminy.

 6. Nie Jurdk oni chcieli to pod dywan zamieść, tylko 2 radnych się postawiło tej grupie i zorganizowali spotkanie dla rodziców, dlaczego p. Dyrektor nie chciała plakatu z zaproszeniem dla rodziców – coś do ukrycia, następna sprawa gdzie nauczyciele szkoły – zabroniła?. Ludzie otwórzcie oczy oni to tak manipulują. Pozdrawiam Dobromir.

 7. Poziom wiejskiego grania rowna sie poziomowi pism czytania. Jedno aaaa yyyy eeee a drugie tresc dukana, dukana
  a caly czerwony jak dziub tukana. cha cha cha.

 8. Mowia o mowie nienawisci a moze troche trzeba sie zastanowic kto sieje mowe nienawisci. Chcialbym uslyszec co to bylo ze skargo na radnych Żemojdzina i Czechowskiego . To od was widac nienawisc ze nie mozecie ich uciszuc albo przyblokowac. z bolu ze nie mozecie ich przekonac zeby przeszli na wasza strone to piszecie skargi . ale chyba to posiedzenie w RTI nie przyniesie spodziewanego efektu.

 9. Ludzie zeby tak dukac , czytajac pisma , to dla mnie niepojete , jak mozna glowe nosic tak wysoko a plynne czytanie to problem nie do pokonania.

 10. Yyyeeeeaaaa pracujemy w zespołach i co z tego wynika. Zero. prace dalej trwają już 4 miesiące i żadnych konkretów.

 11. Oni oni robią, to oni dzielą społeczeństwo jedni dostają głos a drugim się zabiera. Brawo p. Przewodniczący brak obiektywizmu.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *