Spotkanie z mieszkańcami Elżbiety Domańskiej i KWW Razem Możemy Więcej

Przy pełnej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu Komitet Wyborczy Wyborców Razem Możemy Więcej i kandydat na burmistrza Dzierzgonia Elżbieta Domańska spotkali się z mieszkańcami, aby przedstawić swój program wyborczy i zaprezentować kandydatów na radnych do Rady Miejskiej i Rady Powiatu.

Spotkanie rozpoczęło się kilka minut po godzinie 16:00, gdy na scenie pojawiła się burmistrz Dzierzgonia, aby na początku rozliczyć się z wyborcami z obietnic składanych cztery lata temu. Następnie Elżbieta Domańska przedstawiła swój program wyborczy, wspominając przy okazji o projektach, na które gmina otrzymała już dofinansowanie i których realizacja niedługo się rozpocznie.

Na końcu przyszedł czas na prezentację kandydatów na radnych do Rady Miejskiej i Rady Powiatu.

Organizatorzy spotkania zadbali o gości w każdym wieku – również o tych najmłodszych. Dzieci mogły liczyć na różne smakołyki, malowanie twarzy i zabawy. Po części oficjalnej przyszedł czas na dłuższe rozmowy z mieszkańcami.

Klikając na zdjęcie obejrzysz je w powiększeniu.

[supsystic-gallery id=’1′]

 

 

Możesz być zainteresowany

Comment (11)

 1. Jak to nie mają pieniędzy w powiecie?
  Na swoje wysokie wynagrodzenia mają…
  A drogi to niech zarosną – powie się ludziom, że powstaje metro…

 2. Tylko czekać aż wpiszą że za ich dążeniem powstanie nowy zakład Pana Przybysza. Drogi wojewódzkie i powiatowe będą doświetlać . Pani Jola miała tyle czasu jako radna powiatowa , aby dbać o rozwój infrastruktury na drogach powiatowych i co?. Ano nic .

  Wszyscy kreują się na wybawców Świata i mędrców zapomnieli powiedzieć o jednym NIE MAJĄ NA NIC PIENIĘDZY .

 3. Ja dodam tyle co to za kandydat na radnego do gminy jak oni wszyscy chcą naprawiać, modernizować, stawiać nowe oświetlenie na chodnikach i drogach powiatowych i wojewódzkich. J. chyba nie czytała ich opisów do gazetki bo było mało czasu i tak z gapili od przeciwników żeby tylko wydać gazetkę. Widać jak się zaczynają denerwować Pozdrawiam p. Elżbietę i p. Zbigniewa robicie Kawał dobrej roboty.

 4. Dostalam wczoraj gazetkę pani Jolanty Szewczun i muszę przyznać, że program wyborczy jest słaby…. Zero konkretów ogólne zwroty mam wrażenie złapane gdzieś w internecie. Pani Elu pani program z przyjemnością się czyta widać konkretne plany dla konkretnych ulic czy miejscowości a nie sformułowania ogilnikowe typu obniżenie opłat o 20% za wodę ścieki i śmieci. Czy ta Pani myśli o dobru gminy? Przeanalizowała wydatki i dochody gminy? Kto zapłaci te 20%? A może bawi się w Janosika zabrać bogatym a dać biednym? Rozumiem że sieniorom jest ciężko ale mi też. Ja nie chcę więcej płacić bo seniorzy będą mieć taniej

 5. A ja idąc na spotkanie z p. Burmistrz byłem bardzo zniesmaczony tym faktem że przy hali sportowej stała trójca święta J. D. R., spoglądali kto z mieszkańców wchodzi czy to jest normalne.

 6. Świetna impreza,super atmosfera,każdy uśmiechnięty i zadowolony.Właśnie o to chodziło. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!! Czyż nie?

  1. Razem Możemy Więcej, takie powinno być hasło mieszkańców Dzierzgonia. Dość podziałów na lepszych i gorszych. Brawo Pani Domańska

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *