Tęczowe Przedszkole ma nowego dyrektora

Dziś w Urzędzie Miejskim w Dzierzgoniu odbył się konkurs na dyrektora Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu. Z naszych informacji wynika, że od nowego roku szkolnego obowiązki włodarza placówki przejmie pani Ryszarda Błażejewska.

Są to informacje nieoficjalne, więc na oficjalne potwierdzenie trzeba będzie poczekać, ale naszym zdaniem powinno ono pojawić się lada moment. Do tej pory pani Ryszarda Błażejewska pełniła funkcję nauczycielki w Szkole Podstawowej im. Świętego Wojciecha w Bągarcie.

Dotychczasowy dyrektor Tęczowego Przedszkola, pani Barbara Koszewska, która funkcję tę pełni nieprzerwanie od 1999 roku, nie stanęła do konkursu.

 

Możesz być zainteresowany

Comment (21)

 1. Komu ludzie dali władze ? przeciez tu nic sie nie dzieje od wyborow tylko spotkania seniorow , darmowe wyjazdy przewodniczacego do Szwecji , ktory tak na sesjach krzyczal ze poprzednia burmistrz pojechala do Szwecji a po wyborach sam pojechal , ludzie kto to jest? jak nazwac takie postepowanie? , burmistrz robi tylko zdjecia i tanczy, o litosci przed DOK . Gaz w szkole rozproszony zadne konsekwencje nie wyciagniete. Dziura w drodze i nic nie zrobione z tym , utrudnienia w ruchu. No ale najważniejsze to usunąc tych ktorzy sa zagrożeniem , tz. inteligentni. No jeszcze DOK , terapia zajeciowa i RPWiK i Dzierzgon odzyska ,,niepodległosc” A moze Greta napisze kto jest sekretarzem gminy po konkursie ? na koniec quiz -Krzywe nogi a rece nasladuja skrzydła kto to jest?

  1. Kazio „tumanie”🤣🤣🤣🤣 co do drogi to droga wojewódzka więc tu wszystko toczy się swoim torem -vide remont piwnicy za poprzedniej burmistrz, co do szkoły to dochodzenie prowadzi policja i inne organa tego „super państwa” . O co krzyk? Poprzednia yyyyy burmistrz z gracją słonia w składzie porcelany twierdziła,że ją ludzie wybrali i ona będzie sobie dobierać współpracowników. Dyrektor Liszewska dla ciała i to potwierdza kuratorium a w odkryciu tegoż pomogli dwaj radni co to liczyli na wow w wyszła niekompetencja i brak znajomości przepisów dyrektor przedszkola 😁Co do sekretarza info nie mam🤣

 2. No ciekawe kogo jeszcze ruszą. Przecież w tym mieście się nie da żyć. Wszędzie tylko knują, obsadzają swoimi, zwalniają tych co coś znaczą dla naszego miasta a wstawiają nieudaczników, którzy robią co im pani z urzędu nakazuje. Gdzie młodzież w tym mieście, co oni tu mają robić, lepiej zdobywać głosy emerytów i fotografować się z nimi na każdym miejscu niż zaproponować coś dla młodych, żeby ich w tym skorumpowanym mieście zatrzymać. Dobrze, że mnie już to nie dotyczy.

 3. O i jeszcze jedno, nowy dyrektor przedszkola jest stąd, nie ma wyroku, posiada kwalifikacje to czemu nie dać szansy. Poprzednia władza testowała na naszym podwórku różnej maści „specjalistów” co to z wielkich miast mieli robić kariery na prowincji 😁😁

 4. Bardzo szkoda, że obecna Pani Dyrektor nie stanęła do konkursu, bo tyle co Ona zrobiła dla tego przedszkola i dla promowania Przedszkola w środowisku to nikt Jej tego nie zabierze. To jest właśnie podziękowanie za serce włożone w wykonywaną pracę. Jeżeli nie jesteś człowiekiem obecnej władzy to w tym mieście nic nie znaczysz. Szkodą, że się tu nie docenia ludzi z pasją.

  1. Dokładnie tak nowa burmistrz dziękuje za zaangażowanie w prace. Właśnie odwołano Pawła Michalskiego-Prezesa ZGKiM. Jakim to trzeba byc człowiekiem….chyba nie ma takiego określenia

   1. No była burmistrz też sypała audytami,tylko że robionymi przez osoby do tego nieuprawnione, spokrewnione z nią i zwalniała w ZGKiM

 5. Twoje insynuacje co do oceny pracy sa fałszywe ze obecna dyrektorka otrzymala jakas zla ocene , ktora ja dyskwalifikowala do przystapienia do konkursu, moze napisz jak wrogo co niektorzy byli do niej nastawieni. Tak samo uzasadniac bedziecie ze prezes Zgkim narobil zadluzenia i musicie go odwolac, a jakos nie ma informacji co do toczacych sie spraw zwiazanych z RTI moze Greta cos napiszesz zeby ludzie wiedzieli co sie dzieje w tej sprawie, ten temat niewygodny ? i tak wszydtko wyjdzie na swiatlo dzienne .

  1. Romek czyżby?? Kto zatem bronił stanąć do konkursu? Z resztą podziękować może była dyrektor dwóm „dymiącym” radnym, którzy ściągnęli zatroskani kuratorium a tu kupa wyszła. 🤣I nie ma się co ciskać, przyjdzie nowy z nowym spojrzeniem, skąd założenie, że będzie gorzej? .

 6. Jak taki z cisbie fachowiec to napisz kiedy nowo wybrany dyrektor zlożyl wniosek do dyrektora szkoly o dokonanie oceny pracy i czy nikt z nim nie prowadzil rozmow na ten temat. dyrektor szkoly ma termin 3 miesiace na wystawienie oceny a jak bylo w tym przypadku ?

 7. Jeżeli jesteś nie przychylny obecnej władzy to już cię nie ma. Ludzie wybrali a oni jadą jak chcą, co na to radni z koalicji co im obiecała.

 8. Trzeba dalej spłacać obietnice, im więcej ich posadzi na stołki to będzie łatwiej przy następnych wyborach.

 9. A to ciekawe skad wiesz o ocenach , czyzbys pracowała w kuratorium ? To moze jak tak sie znasz to napisz jak nowo wybrana dyrektor otrzymala ocene pracy ? a moze sie myle wniosek zlozyla 3 miesiace wczesniej przed konkursem?

  1. Nowo wybrany nie otrzymywał oceny z kuratorium 😁 dyrektor który ubiega się ponownie o kandydowanie otrzymuje ocenę pracy z kuratorium i jeżeli jest ona negatywną to zamyka drogę do startu w konkursie. Na negatywną trzeba zapracować no ale cały bajzel z oddziałami w szkole podstawowej plus Żuławka też pewnie wystarczył

 10. A może pani obecna dyrektor nie mogła stanąć do konkursu bo nie otrzymała odpowiedniej czytaj pozytywnej oceny Pracy od organu nadzorującego?? Czyli kuratorium. Ciekawe czy opublikujecie bezstronna redakcjo taki komentarz

 11. Ty bys stanął gdy bys wiedzial ze gmina cie nie poprze ? Niech gmina powie jak ocenili prace obecnej dyrektorki .

 12. Dziwne w Starym Dzierzgoniu nie było chetnych na stanowisko dyrektora przedszkola w Dzierzgoniu? Przedszkole nie śpiewa hymnow pochwalnych o obecnej obecnej wladzy to trzeba zmienic dyrektora? Mam pytanie czy obecna dyrektorka źle kierowała przedszkolem? aaaa zapomiałam przeciez nie byla przychylna tym glupim pomysłom zabrania dzieci z przedszkola i przekazanie ich pod nadzor wspanialej dyrektorki szkoły. Zawsze się zastanawiałam dlaczego ludzie banery wyborcze wieszają na swoich plotach .

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *