Ulica Promienna w Dzierzgoniu zostanie przebudowana

Burmistrz Dzierzgonia podpisała dziś umowę na dofinansowanie przebudowy ulicy Promiennej w Dzierzgoniu na odcinku 0,47 kilometra. Profil gminy w mediach społecznościowych informuje, że pozyskana kwota dofinansowania to ponad 510 tysięcy złotych. Pozostałą część gmina pokryje z własnych środków.

Wczoraj z kolei pojawiły się informacje o tym, że gmina Dzierzgoń otrzymała od rządu czek o wartości ponad 861 tysięcy złotych na inwestycje lokalne. Pieniądze pochodzą z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Zdjęcie: Gmina Dzierzgoń 

Możesz być zainteresowany

Comment (2)

  1. To jest jakaś kpina. Ruch jest tam tak wielki ze na pewno potrzeba nowej nawierzchni. Bez komentarza. W mieście jest o wiele więcej ulic nadających się do remontu (chociażby ulica Przytulna której sytuacji urząd nie umie załatwić od co najmniej 20 lat).

  2. Wszystko fajnie ale nie dalej jak wczoraj słyszałam że nie ma jeszcze utworzonego funduszu o nazwie Rządowy fundusz inicjatyw lokalnych więc……czyżby czek bez pokrycia? I chwalenie się obietnicami? Co innego gdyby ta kasa już u nas była.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *