Zbigniew Przybysz komentuje – #4

W czwartej części cyklu swoich komentarzy Przewodniczący Rady Miejskiej omawia m.in. mechanizmy przyznawania dotacji dla firm i zabiera głos w sprawie różnych instytucji działających w gminie Dzierzgoń. Zbigniew Przybysz zaprasza również do kontaktu w sprawie ważnych spraw, które chcieliby Państwo poruszyć oraz do zadawania mu pytań w kwestii jego działalności samorządowej i nie tylko.

Możesz być zainteresowany

Comment (14)

 1. ZGKiM tam będzie miał ciepłą posadkę ,ponoć już wszędzie są obsadzone stanowiska kierownicze i prezesowskie.Pozdrawiam bardzo miło .Dzierzgoń kończ z tym -od koryta ich wszystkich.

 2. Tak panie radny co z miejscami pracy jak p. Jola wygra to wszyscy jej znajomi będą mieli prace i rodzina i mąż. Jak stawiacie? Jak p. Jola dojdzie do władzy gdzie załatwi prace mężowi byłemu burmistrzowi, kto zgadnie to stawiam piwo?
  Chociaż jak ludzie po czytają to nie wygra i nie zweryfikuje :-/

 3. Zbyszku, Ty przypomniałeś historię BS-u, a ja Ci przypomnę Jubileusz RTI, który organizowała Pani wówczas sprawująca funkcję Zarządzania RTI- mnie też nie zaprosiła. Człowieka który wraz z tzw. grupą Warszawską był twórcą powstania RTI i TRD ., Także wieloletniej Prezes nie zaproszono ale mimo to Wioletta Grzybowska zjawiła się tam jednak na tym Jubileuszu i zapytała: że nie dziwi się iż jej nie zaproszono ale gdzie jest Piotr Łączny, który jest autorem tego Przedsięwzięcia i Jubileuszu. Tumultem i hałasem popleczników uczestniczących w tej uroczystości i samej Pani sprawującej zarządzanie RTI próbowano „wyciszyć ten skandalik”. Skandalik, bo ktoś śmiał przypomnieć o prawdziwych Autorach, ale tym samym zwrócił wówczas uwagę na obecnych zarządzających RTI i ich niechlubną rolę „odcinaczy kuponów”, którzy z tego zbierali tylko korzyści dla siebie. NIE DLA LUDZI!!! Jeżeli jubileusz miał pokazać Wielkość osoby wówczas zarządzającej RTI , to pokazał małość, żenującą małość organizatorki Jubileuszu. A obecni tam znajomi milczeli. Wg mnie mieli wtedy i mają dzisiaj w tym swój udział,że brak klasy u wielu ludzi rwących się do władzy w Dzierzgoniu to norma.

 4. Anonimie taka jest twoja wypowiedź prawdziwa ja twój podpis, podpisz się nazwiskiem to porozmawiamy. Ty pisząc tu również zajmujesz się polityką A zapytam co Ty zrobiłeś ilu ludziom dałeś miejsc pracy. Piszesz tylko dlatego że czujesz swoją słabość i zazdrosc a takze nałe znaczenia w Dzierzgoniu. Moze zajmij sie sprzataniem bedzie z tego jakąś korzyść dla Dzierzgonia.

  1. O wypraszam sobie , Anonim jest jednym z tych co to chodzą na szczudłach albo ich nagrywają , proszę nie obrażać ludzi.

 5. Hmmm….kolejny stos bzdur….Panie Radny jeżeli chodzi o miejsca pracy to co w tej kwestii zrobiliście???Nic. Nie ma młodych bo wyjechali za pracą…proponuje zająć się biznesem a nie polityką.

  1. Hahaha i pytasz się Anonimie o miejsca pracy właściciela firmy który zatrudnia połowę ludzi z Dzierzgonia w wieki produkcyjnym? Pomyśl zanim napiszesz to co ci każe twój komitet wyborczy. Przestań się ośmieszac

 6. No oczywiście, że wiekopomna chwila ale jak człowiek słyszy , co się w Dzierzgoniu działo to i pisząc , ręce z nerwów się trzęsą!!!! I wychodzą potem takie przejęzyczenia!!!! 🙉🙉🙉Ale za pomyłkę przepraszam i dziękuję za sprostowanie😁

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *