Zniknął stary baner, zniknęli sponsorzy? Sprawa Wesołego Boiska przy ul. 3-go Maja

Naszą uwagę w kierunku Wesołego Boiska na 3-go Maja zwrócił nam mieszkaniec tej ulicy. Jakiś czas temu pojawił się na ogrodzeniu Wesołego Boiska nowy, piękny baner, na którym widać sponsora i patrona. Sponsorem według nowego baneru jest Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu, a patronat nad boiskiem objął Urząd Miejski w Dzierzgoniu.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jeden szczegół. Na starym banerze wypisani byli sponsorzy, którzy na nowym się nie pojawili. Na pewno pamiętacie charakterystyczny baner, bo nam też rzucał się w oczy. Sami szukaliśmy w internecie zdjęcia, na którym zachował się stary baner i znaleźliśmy je między innymi na profilu Kulturalny Dzierzgoń na Facebooku.

Gepostet von Kulturalny Dzierzgoń am Freitag, 19. Juni 2015

Kto był wypisany na starym banerze? Był Bank Spółdzielczy, była firma Kram, był RPWiK, były też m.in. firmy takie jak: PPHU ANDYS, BJ Jabłońscy, PPUH Nowiny… Teraz ich nie ma. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie spróbujemy zdobyć najszybciej jak to będzie możliwe. Być może kryje się za tą zmianą coś, o czym jeszcze nie wiemy.

Przypadek Wesołego Boiska wydaje nam się bardzo ciekawy.

(Visited 1113 times, 1 visits today)

Możesz być zainteresowany

Comment (11)

 1. Chyba najbardziej na tym banerze przeszkadzał władzy jeden sponsor wśród innych sponsorów – oczywiście Firma KRAM. Ale jak usunąć tylko tę firmę z baneru – byłoby to zbyt
  oczywiste. Czy usunięcie , wymazanie z plakatu świadczy o tym, ze kogoś nie ma, nie istnieje ? Nie , wręcz przeciwnie . Ludzie i tak pamiętaj kto „dołożył” się do tego boiska. Zaborcy też chcieli usunąć na stałe Polskę z mapy Europy i co ? Jeszcze tylko trzy lata (jakoś to wytrzymamy) …. jeszcze będzie normalnie.

 2. To jest po to aby w świadomości ludzi wykształcic trwały slad, że w Dzierzgoniu gdzie nie rzucisz kamieniem to Urzad i BS. Tak jak kiedys przewodnia myśl partii „Partia z narodem naród z partią”

  1. Tych ludzi, którzy ciężko pracowali dla BS już tam nie ma, odeszli, i chyba nie dlatego, że źle zarabiali, powód jest chyba inny. No cóż…….. Znacie tam kogoś, tyle nowych ludzi……..
   Jest ktoś, kto tam dłużej wytrzyma i nie ma palca skierowanego prosto w ……

 3. Dobrze piszecie Tylko czemu ma to służyć pokazuje po raz kolejny że wyborców ma się w d…….e.Oni tylko obiecywali i na tym się z kończyło.

 4. Wiecie co ,ale nie wydaje się wam ,że za mało miejsca zostało zarezerwowanych dla tych dwóch sponsorów na tym banerze?hi,hi.Jak by dołożyli resztę sponsorów to nawet piłka by się nie zmieściła .hi,hi

 5. Typowe prostackie zagrywki. Pomidor wyszedł w całej okazałosci kim jest.
  Czy wam się nie nasuwa zbieżnosć wysokich lotów „Rzut gumaczem do celu”

  1. Ci których wycięto jako sponsorów nie powinni już więcej niczego sponsorować w tym mieście skoro zostali tak potraktowani. Niech wszystko sponsoruje Bank i urząd.

 6. Nowe porządki. Albo trzymasz palec prosto wiadomo gdzie albo wypad nawet z baneru, gdzie byłeś sponsorem jakiejś inwestycji.. Żenada to mało powiedziane

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *