Będzie nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej ws. dowozów?

Radni opozycji złożyli w Urzędzie Miejskim do Przewodniczącego Rady Miejskiej wniosek o nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Dzierzgoniu dotyczącą sytuacji z dowozami dzieci na terenie gminy Dzierzgoń. Pod wnioskiem podpisała się czwórka radnych: Wiesława Grzegowska, Grzegorz Murawski, Rafał Żemojdzin i Zbigniew Czechowski.
Teraz piłeczka jest po stronie Przewodniczącego Rady Miejskiej w Dzierzgoniu, pana Ryszarda Świdra. Czy nadzwyczajna sesja się odbędzie? Będziemy informować na bieżąco.

Możesz być zainteresowany

Comment (3)

  1. Sposób rządzenia poprzez herbatkę z ciastkiem za free dla seniorów lub cukierkami rozdawanymi z bryczki to wszystko na co stać Burmistrza Dzierzgonia?
    No może jeszcze wszechobecny NARCYZM wobec swojej osoby. Prą się na usta słowa wierszyka dla dzieci „SAMOCHWAŁA”.

  2. Pewnie nie na rękę władzy, najlepiej żeby nikt o nic nie pytał i niczym się nie interesował co burmistrz wyrabia. Przewodniczący powinien jak najszybciej zwołać sesję bo jak się wydarzy nieszczęście w czasie dowozów to będzie problem. To chyba radni rządzą w gminie a burmistrz jest od wykonywania ich uchwał i decyzji czy w Dzierzgoniu jest inaczej ? Ciekawe ile czasu zajmie przewodniczącemu zwołanie sesji? I czy dostanie zgodę na zwołanie sesji?

    1. W końcu, w końcu ktoś zobaczył co się dzieje. Bo to jest tak że jak obiecujesz, to musisz się wywiązać. A nie liczyć tylko na selfie i że ktoś polajkuje 😂

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *