Czytamy wieloletnią prognozę finansową gminy Dzierzgoń

Tyle w ostatnim czasie piszemy o wieloletniej prognozie finansowej gminy Dzierzgoń na lata 2020-2030. Najnowsze komentarze Zbigniewa Przybysza publikowane na naszym portalu również dotyczą tej bardzo ważnej kwestii. Do materiałów wideo postanowiliśmy dodać Państwu również to, co na piśmie. Wieloletnia prognoza finansowa gminy Dzierzgoń została opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej, ale jeśli ktoś z Państwa nie miał okazji się z nią zapoznać bądź nie mógł jej znaleźć, to będzie mógł to zrobić teraz.

Kolorem żółtym oznaczyliśmy bardzo ważne dla sytuacji finansowej gminy kwestie. W ten sposób na stronie 3 radzimy zwrócić szczególną uwagę na dochody gminy z podatku od nieruchomości. Na stronie 6 warto zerknąć na kwotę prognozowanej nadwyżki budżetu przeznaczaną na spłatę kredytów, pożyczek i wykup papierów wartościowych.

Strona 8 to ciekawe zestawienie kwoty długu, a ostatnia, 16 strona to zadłużenie gminy Dzierzgoń w latach 2019-2023, na co również należy zwrócić uwagę. Poniżej pełne 16 stron wieloletniej prognozy finansowej gminy Dzierzgoń z naszymi komentarzami.

Możesz być zainteresowany

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *