Kabaret Czwarta Fala w Dzierzgoniu

W piątek 7 grudnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dzierzgoniu swój występ zaprezentuje kabaret Czwarta Fala. Start imprezy przewidziano na godzinę 19:00.

Jak chłopaki z kabaretu opisują samych siebie?

„13 miliardów lat temu nastąpił Wielki Wybuch, 4,6 miliarda lat temu zaczęła tworzyć się Ziemia, a w sierpniu 2009 roku powstała Czwarta Fala. Można powiedzieć, że zrodziliśmy się z gruzów dwóch kieleckich formacji – Yamha oraz Pocisnę. Nasza historia jest jak na razie bardzo krótka, aczkolwiek intensywna. Początki były trudne, co najmniej tak samo jak świadomość tego, że aby cokolwiek grać, trzeba to najpierw napisać. Godziny prób, nieprzespane noce, dziesiątki odwiedzonych lumpeksów celem zdobycia przebrań oraz trzech zdeterminowanych młodzieńców zaowocowały powstaniem naszego pierwszego programu, pt. ,,Aktywizacja zawodowa obszarów patologiczno – dresiarskich”. Jest on bardzo krótki i bardzo śmieszny – zupełnie jak noc poślubna jednego z naszych kolegów. Jedynymi, którzy odnieśli wymierne korzyści z naszej działalności, poza publicznością, są szefowie firm produkujących napoje energetyczne. Tak więc Czwarta Fala wyrusza w Polskę, aby bawić ludzi oraz zapisywać kolejne karty swojej historii…”

Wciąż dostępne w otwartej sprzedaży są bilety na to wydarzenie. Cena wejściówki to 25 złotych. Można ją nabyć w sekretariacie Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy!

Możesz być zainteresowany

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *