Koronawirus. Szpital wciąż nie przyjmuje wszystkich, Urząd zmienia zasady

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa  zarówno w całym kraju, jak i w naszym najbliższym otoczeniu jest bardzo dynamiczna. Dzień po dniu czytamy już o kilku tysiącach zakażonych. Wprowadzane zostają również kolejne obostrzenia.

Jak sytuacja wygląda w powiecie, a jak w gminie?

Szpital Polski w Sztumie m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że wznowił funkcjonowanie. Kilka godzin po tym komunikacie przyszły niestety mniej pozytywne informacje, ponieważ w kolejnej notce możemy przeczytać, że okresowo wstrzymane zostały przyjęcia do oddziału neurologicznego i udarowego. Dziś również z powodu dezynfekcji, została zatrzymana praca Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, który wznowi pracę jeszcze dziś około godziny 23:00. Trzymamy kciuki, aby tak się stało.

Urząd Miejski w Dzierzgoniu poinformował dziś, że zmienia sposób obsługi interesantów, który będzie lepiej dostosowany do aktualnych ograniczeń, nakazów i zakazów obowiązujących w związku ze stanem epidemii i zwiększającą się liczbą zachorowań na koronawirusa. Pełną treść obwieszczenia znajdziecie poniżej.

Możesz być zainteresowany

Comment (1)

  1. Jaki sens zamykania przed ludźmi urzędu? Nie każdy załatwi przez internet. Jedna z pracownic urzędu lata po całej gminie od przedszkola po seniora. Wtedy nie ma obawy?

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *