Startuje VII edycja Dzierzgońskiej Ligi Futsalu

Grudzień za pasem, a jeśli grudzień, to w Dzierzgoniu startuje Dzierzgońska Liga Futsalu. W piątek o godzinie 18:00 w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym przy ulicy Krzywej inaugurację będzie miała siódma edycja tych halowych rozgrywek, które trwają aż do końca stycznia i każdego weekendu gromadzą na trybunach liczną publikę.

W tej edycji Dzierzgońskiej Ligi Futsalu o miano najlepszego zespołu w gminie powalczy dziewięć zespołów. Mecze odbywać się będą w każdy piątek i sobotę (z przerwą na święta) – w piątek rozgrywki rozpoczną się o 18:00, w sobotę zaś pierwsze kopnięcie nastąpi o godzinie 15:00.

Co o tym zimowym święcie futbolu mówi sam organizator Paweł Roszkowski?

„W imieniu swoim i pani Burmistrz Jolanty Szewczun chciałbym zaprosić dnia 30 listopada na 17:50 wszystkich sympatyków piłki nożnej na rozpoczęcie 7. edycji Dzierzgońskiej Ligi Futsalu. Jest to jedyna tak długa impreza w Dzierzgoniu trwająca całe dwa miesiące. W tej edycji wystąpi 9 zespołów z Dzierzgonia, które rozegrają 18 kolejek. W każdym zespole może wystąpić maksymalnie 12 zawodników. Będą to gracze profesjonalni z klubów sportowych oraz amatorzy, którzy grają dla przyjemności. W naszej lidze nie ma przegranych.

Staramy się, aby każda kolejna edycja była lepsza pod względem zarówno organizacyjnym jak i sportowym. Kosztuje nas to dużo pracy i wysiłku, ale chcemy, by w okresie zimowym nikt nie siedział w domu tylko przyszedł na halę sportowo-rekreacyjną pograć lub pokibicować swojej ulubionej drużynie.

Specjalnie na potrzeby ligi stronę www.futsaldzierzgon.pl, by każdy mógł śledzić wszystkie aktualności, terminarz i wyniki meczów. Jeszcze raz zapraszam wszystkich”.

Uczestnicy VII edycji Dzierzgońskiej Ligi Futsalu

1. BOR-BUD
2. Zibex
3. Wrota Piekieł
4. Makka Pakka
5. Butterfly
6. Łożysko
7. Sągorsi
8. BS
9. KLIP-BUD

Wszystkich miłośników piłki kopanej oraz niesiedzenia w domu zapraszamy w każdy piątek i sobotę do Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Dzierzgoniu. Będzie się działo.

Możesz być zainteresowany

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *