Treść oświadczenia Zbigniewa Przybysza ws. rezygnacji z mandatu radnego

W środę 19 grudnia 2018 podaliśmy informację o rezygnacji Zbigniewa Przybysza z pełnienia funkcji radnego Rady Miejskiej w Dzierzgoniu. Poniżej publikujemy Państwu treść jego oświadczenia w tej sprawie, abyście mogli Państwo poznać wszystkie powody tej decyzji. Przewodniczący Rady Miejskiej Ryszard Świder również odczytał jej treść na IV sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w czwartek 27.12.2018 roku.

Możesz być zainteresowany

Comment (13)

  1. A co z tymi darmozjadami co Jolka Ich wsadziła na stołki, może oni coś dadzą. Kilka lat temu to BS błyszczał wszędzie było go widać teraz co kasa się skończyła,, wybory,,.

  2. A na jakiej podstawie powinien zwrócić? Poza tym on chyba sporo swojej prywatnej kasy wyłożył dla miasta i ludzi. Ba nawet dietę radnego oddawał dla dzieci. W jakimś jego komentarzu sa podane konkretne kwoty. A nie slyszalam zeby obecni radni oddawali swoje diety na jakies cele charytatywne.

  3. Panie Zbyszku sam Pan widzi ile jest wejść na ten portal potrzeba tu rzetelnych wiadomości bo na konkurencyjnym portalu to po wyborach,, stypa,,, teraz wrzucają zdjęcia z lata i piszą że to na żywo. Pozdrawiam

  4. Panie Świder wyluzuj bo Ci serce stanie, więcej wazeliny nie trzeba ludzie to widzą jak w ty…… k wchodzisz.

  5. Myślę, że TVN chętnie zajmie się tematem bo to i wątek pseudo działaczy lokalnych struktur PIS wchodzi w rachubę oraz ewentualny wątek prokuratury , która nic nie widzi poza wypłatą . Tam gdzie nie działa Państwo i Prawo pojawia się Mafia.

  6. Szkoda tylko Sławka bo to będzie na niego one zrobią tak że kasy nie odda a go prokuratura będzie ciągać. Sławek przejrzyj na oczy i weź się za pracę.

  7. Przewodniczący Świder chciał odpowiedzieć bardzo merytorycznie ale nie wyszło. Mówil o terminach..statucie..a nie mówi ze nie udzielono odpowiedzi na konkretne pytanie w interpelacji. Takie gadanie o wszystkim tylko nie o konkretach.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *