Sprostowanie dot. artykułu o wiceprezesie RTI

Podane przez nas w dniu 29 stycznia 2020 r. informacje na stronie internetowej Portal Dzierzgoń Info pod linkiem: https://dzierzgon.info.pl/tajemniczy-czlowiek-z-poznania-wiceprezesem-rti/, jakoby Pan Sebastian Droczyński przebywał w RTI raz w tygodniu, są nieprawdziwe.

Komentarz redakcji: Informację o tym, że pan Sebastian Drobczyński bywa w Regionalnym Towarzystwie Inwestycyjnym raz w tygodniu pochodziły z kilku wiarygodnych według nas źródeł, ale rzeczywiście mogło się zdarzyć, iż kiedykolwiek był więcej niż raz w tygodniu, więc zdanie, że bywa w RTI raz w tygodniu może być zdaniem nieprawdziwym, dlatego umieszczamy sprostowanie.

Redakcja Dzierzgoń Info

Możesz być zainteresowany

Comment (3)

  1. Dobre wybraliscie sobie wladze gminne? czy teraz widzicie jak sie wydaje nasze gminne pieniadze? Czy sa chetni w Dzierzgoniu ludzie pracowac na stanowisku vc prezesa? ile placa za taka prace? Brawo wyborcy !!!

  2. Ten gość jest pokroju pewnej Joli , która to w latach świetności pełniła kilka funkcji i pobierała kasę z kilku źródeł.

  3. Może trzeba tego pana fizycznie sprawdzac kiedy przyjezdza do pracy? Wtedy może bedziemy wiedziec kiedy jest w pracy? Dziwne jest to, ze RTI nie podaje kiedy i ile dni ten ktos tajemniczy pracuje? Co na to wladze Dzierzgonia?, wiedza ile pracuje cv prezes ? jak samo stanowisko vc prezes mowi to powinien byc codziennie, czy nie? A moze placi sie za prace bez
    przebywania w miejscu pracy ? A moze te 2 szkolenia, ktore juz 3 razy wznawiane w internecie maja uzmyslowic ze pracuje wiecej ?

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *